Kadınlar Sitesi’ne Hoşgeldiniz

Evet Arkadaşlar Bayan Bayanın Halinden Anlarmış Diyerek Yola Çıktım Bayanlara Özel Bir Site Yapmak İstedim Bu Sitede Yok Yok Olacak.

Site İçeriği Nasıl Olacak?

Modadan Tutun Sağlığa, Güzellikten Tutun Aile Yaşamına Kadar Her Türlü Bilgiyi Bulabileceğiniz Güncel Bir Site Haline Gelecek.

Blog Yazmak Nasıl Bir Duygu?

Hani İnsanın Çocuğu Olduğunda İçi Kıpır Kıpır Olurya Onu Büyütmek İçin Elinden Gelenin En İyisini Yapmaya Çalışır İşte Öyle Bir Duygu Bu. Çocuğun Var Mı Sorusunu Duyar Gibiyim Hayır Şu Yok An Kısmetse 2 Sene Sonra Düşünüyorum.

Blog Yazmaya Ne Zaman Başladım?

Blog Yazmaya Mayıs 2011’de www.1001yemek.com ile başladım İnanın Bir Şeyleri Paylaşmak Kadar Güzel Bir Şey Yok Bu Dünyada Hele Ki Paylaşımlarınız Okunup Beğeniliyorsa Bu Verdiğiniz Emeğin Değdiğini İnsanların Faydalandığını Gösteriyor.


İnternet Nedir?

İnternet Sadece E-mail, Twitter ve Facebook’tan İbaret Değil Arkadaşlar. Aradığınız Her Bilgiye Anında Ulaşabildiğiniz, Hayatımızı Kolaylaştıran ve Eğlenceli Zaman Geçirdiğimiz Sonu Olmayan Bir Sistemdir.

Kimler Blog Yazabilir?

Araştırmacı, Meraklı, Günde Bir Kaç Saatini Ayırabilecek ve Birazda Sabrı Olan Herkes Blog Yazabilir Bilgilerini Kendi Sitesinden Tüm Dünyaya Duyurabilir.

Sizden Beklentilerim Nelerdir?

Bir Elin Nesi Var İki Elin Sesi Var Demiş Atalarımız Bu Söz De Şimdi Nerden Çıktı Demeyin Siz Olmazsanız Bende Olamam Sizede Bir Takım Görevler Düşüyor Bunlar Nedir? Çok Zor Birşey İstemiyorum İnanın Hani Herşey Kulaktan Kulağa Yayılırya Benimde Sizden Ricam Bu Arkadaşlarınızı Davet Etmeniz Twitter ve Facebook Paylaşım Platformlarınızda Paylaşmanız Beraber Büyümek Dileğimle Sözlerime Şimdilik Son Veriyorum.

Sağlıcakla Kalın Bayanlar 🙂

Kadınlar Sitesi

Kadınlar Sitesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınlar Sitesi © 2018