Gelinbaşı Topuz Modelleri

Gelinbaşı Topuz Modelleri

Gelinlik kadar önemli olan gelinbaşı modeline önceden karar verilmeli tabii ki gelinlik modeli seçildikten sonra. Saç biz bayanlar için çok önemli hele ki bu hayatımızda bir kere yaptıracağımız gelinbaşı ise nasıl yaptıracağımıza karar vermek oldukça zordur.

Gelinbaşlarında Neden Topuz Tercih Edilir?

Gelinbaşlarında genellikle topuz modeller tercih edilmektedir bunun birkaç sebebi vardır. Topuz gelinin daha zarif ve asil görünmesini sağlar ayrıca taktığı takılar çok net görünür, diğer önemli bir sebebi ise duvağın takılması için gelinbaşı topuz veya yarım topuz şeklinde olmalıdır.

Gelinbaşı Modeli Nasıl Seçilmelidir?

Gelinbaşı modeline kuaförünüz ile birlikte karar verirseniz çok daha iyi bir sonuç alabilirsiniz. Ne de olsa sürekli gelinbaşı yapıyorlar tecrübelerinden yararlanmak gerek diye düşünüyorum.

Gelinbaşınızı seçtiniz diyelim muhakkak önceden prova yaptırın ki o özel günde hayal kırıklığı olmasın. Bir modeli beğenebilirsiniz ancak herkesin kendine özgü bir yüz ve saç yapısı olduğundan seçtiğiniz model sizde farklı durabilir.

Sizler için gelinbaşı modellerini bir araya getirdim beğendiğiniz modellerin çıktısını alıp hatta cep telefonunuz ile resmini çekip yanınızda götürürseniz kuaförünüz de nasıl bir gelinbaşı istediğinizi anlayıp size o şekilde yardımcı olacaktır.

156 Çeşit Gelinbaşı Topuz Modeli

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınlar Sitesi © 2018