Yüksek Topuz Gelinbaşı Modelleri

Yüksek Topuz Gelinbaşı Modelleri

Gösterişli ben burdayım diyen bir o kadar da zarif gösteren yüksek topuz modelleri gelin adaylarının tercih ettiği modeller arasındadır. Güzel yüzlü, yüz hatları belirgin olan ve yüzüne çok güvenen gelin adayları yüksek topuz gelinbaşı modelini yaptırarak hem güzel yüzlerini ön plana çıkarmış oluyorlar hem de saçlarının önüne gelmesini önlemek veya yaptırdığı saçın bozulma ihtimalini düşünerek bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için yüksek topuz gelinbaşı gelinlerimizde sıkça rastladığımız bir modeldir.

Yüksek Topuz Gelinbaşı Kimler için Avantaj olabilir?

Özellikle minyon tipli gelin adaylarının yüksek topuz yaptırmaları boylarını olduğundan daha uzun göstereceğinden gelinbaşlarını bu modellerden yana kullanmaları kendilerine avantaj sağlayacaktır.

Herkes Yüksek Topuz Gelinbaşı Yaptırabilir mi?

Hayır. Yüksek topuz gelinbaşı yaptırmak isteyen gelin adaylarına ufak bir hatırlatma bu model gerçekten çok iddialı bir model olduğundan beğendiğiniz modelleri önceden kuaförünüze danışarak yüz tipinize ve gelinliğinize uygun olup olmadığına beraber karar vermelisiniz.

Gösterişli, zarif ve asil bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adayları aşağıdaki birbirinden güzel yüksek topuz modelleri sizler için bir arada.

127 Farklı Yüksek Topuz Gelinbaşı Modeli

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınlar Sitesi © 2018